ستاره آرزویش پیش ماه بودن است و بس !

ستاره آرزویش پیش ماه بودن است و بس !

ستاره قطبی ! خوشا به حالت که با ماه طلوع می کنی و با ماه غروب ، خوشا به سعادتت که چه نیکو منزلی اختیار کرده ای کنار ماه و چه خوش می درخشی هر روز بهتر از دیروز . کجایند محققانی که می گفتند ستارگان آسمان رفته رفته کم نور تر می شوند ؟ مگر نمی بینند ستاره های ماه ما را که چراغانی کرده اند آسمان شب انتظار را ؟! ستاره هر قدر که به ماه نزدیک تر می شود ، پر نور تر می شود بزرگتر می شود ، می شود ستاره قطبی ! می شود ابر ستاره !

باید دور ماه را گرفت ، باید حلقه زد دور شمع وجود ماه نه با جسم که دل و جان پیش اوست . قدر و منزلت ماه را تاریکی آسمان به رخ می کشد . حرف اول شب را ماه می زند ، ان هم ماه ما ! زین العابدین می بالد به تو ای مه پاره ی ما ، هیچ قلمی را یارای وصف تو نباشد و هیچ کلامی را یارای مدح نامت . اما به افتخار معنای پر مختوای نامم ، نیمه ی ماه ، جرأت پیدا می کنم و زبانم به شوقت می چرخد . حقا که از سلاله پاک احمدی ، حقا که از نسل بیت محمدی ! حقا که شجره طیبت به زین العابدین می رسد و حقا که زینت آسمان انتظاری ! حقا که حقا !

نام خامنه ای که می آید دل هوای بقیع می کند و اختیار از کف برون می رود ، اشکش را که می بینی سر نماز فطر ، اشکی بر گونه ات می خزد به زلالی آب زمزم و به کیمیایی مس وجود . دل زبان باز می کند : رهبرا آسمان انتظار ما به نور ماهی چون تو روشن است ، برای تداوم این نور تا طلوع خورشید دعا کن   . تو را قسم به جدت علی بن حسین (ع) هنگامه دعا بسان سجاد ، یادی از دوستدارانت کن .

از هر چه که بگذریم از قصه پر غصه بی بصیرتی نمی توان گذشت ! هفته ی قبل یکی برایم کامنت گذاشته بود که " کجای آقای خامنه ای ولایت دارد ؟ "  پاسخ این سوال را در این جمله خلاصه می کنم که " همان جایش که شما و مقتدایتان ندارید " . سید نیست که هست ، نامش علی نیست که هست ، شجره نامه اش به زین العابدین نمی رسد که می رسد ، بابای ما نیست که هست ، باز هم بگویم ؟

چه زیباست جمله ی " بابای ماست خامنه ای " و چه دیدنی است جان کندن اغیار با این عبارت . قلم ستاره ها آن قدر که با خامنه ای مانوس هست با هیچ کلمه دیگری انسی ندارد . انگار میراث " انا و علی ابوا هذه الامة " در زمان انتظار گمگشته این پدران است . حالا فهمیدی کجایش ولایت دارد ؟

/ 27 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سنگ دل

باسلام - آفرين برشما كه دراين وانفساي آخرالزمان ، دراين هياهوي فتنه گران بي بصيرت ،در اين گرداب فراموشي با تشخيص راه از بيراه قدم به وادي جنگ سايبري نهاده و از مولايمان و وليمان سيد علي نغمه عاشقانه و عارفانه مي سرائيد خدايارويار ياور شما افسران اين جبهه مقدس فرهنگي و نرم باشد ----- زيارتتون هم قبول -آقا نيما متن هاي شمارو بيشتر از متن هاي مرتضي دوست دارم عالي هستن -

موج الحسين

سلام با ما باشيد تا عيد غدير روزشمار غدير رو از دست نديد، حتماً مطالعه كنيد يا علي

ف.ب

بسم رب الحسین رسول خداصلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل علیه السلام سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. (یکی از آنجاهایی که فرشتگان می‌خندند) زمانی است که ... با طرح "پوشش حریم است" به روزم ______________ التماس دعای فرج

محمد رسول

با سلام ممنون از حضورتان شرمنده که دیر خدمت رسیدم قدر زر زرگر بداند قدر .... لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است. امام خمینى «قدس سره »: « یک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پیدا بکنید که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر این باشد که به این ملت خدمت کند، پیدا نمى کنـید، ایشان را من سالهاى طولانى مى شناسم. »

ملیکا

گناه مثل يه آدامس نعناييه که اولش شيرينه و بعد هر چي بيشتر ميجويش تلخ تر ميشه..آخرشم تفش ميکني بيرون.با طنز تلخ و حقیقت جامعه بروزم ````````````````$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$``````````````` ``$`$``````````$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$``````$``$``$` ``$`$``$``````$$$$$$````$$$$$$````$$$$$$``````$`$`$`` $`$`$`$``````$$$$$$``````$$$$``````$$$$$$$````$$$$$`` `$$$$$``````$$$$$$$```O`$$$$$``O``$$$$$$$$`$$$$$$$`` `$$$$$$$$``$$$$$$$$$````$$$$$$````$$$$$$$$$$```$$$``` ````$$````$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$````$$``` ````$`````$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$``$$```$````` `````$$$$$$$$``$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$``$$$$$$`````` ``````````$$$``$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$``$$$````````` ```````````$$$`````$$$$$$$$$$$$$$$$`````$$``````````` ````````````$$````````$$$$$$$$$$```````$$```````````` `````````````$$$```````````````````````$````````````` ```````````````$$````$$$$$$$$$$$``````$`````````````` ````````````````$$$`````$$$$$$$$$$$``$``````````````` ```````````````````$$$`````$$$$$$$$$$```````````````` ````````````

همراه

سلام . متن بسیار زیبایی بود ممنون

تکاوران جنگ سایبر

سلام خدا قوت مطلبی نوشتیم با عنوان مناظره‏اى از امام جواد علیه السلام ( به مناسبت شهادت ایشان ) خوشحال می شیم سر بزنید . قلم عالی مستدام .

آفایی و خانومی

سلام ...منو خانومی یه وب درست کردیم تا خاطراتمون رو توش بزاریم ... خوشحال میشیم تشریف بیارید ... اگه با تبادل لینک موافقید بهمون خبر بدید ... منتظرتون هستیم ...

کوثر

عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی به ماهم سر بزنید .خوشحال میشیم www.mahdiyar12.mihanblog.com