میز گرد همایونی

باراک الملوک : ببینم محمود ، تو خجالت نمی کشی می خواهی یارانه ها را هدفمند کنی ؟! اصلا قصد تو از هدفمندی یارانه ها چیست ؟ می خواهی ما را بی کفایت جلوه دهی ؟ می خواهی بگویی ...

محمود الملک : اجازه بده ، اجازه بده ! چرا باز جو گیر می شی ؟ من به شما ها چی کار دارم ؟ هر غلطی که می خوای بکنی بکن ، من هدفمندشون می کنم خوبم می کنم .

باراک الملوک : جلوی اوج گرفتن ما را می گیری ؟ بدهم پدرت را دربیاورند  ؟؟؟!؟!

بابا بوش : کــیه ؟ کـــیه ؟ چـــیه ؟ چی میگه ؟ کـــیـــه ...

بانو نتانیاهو : خاک تو سرت باراک . اون همه زر زدی که پول خرج کنم ، سر کیسه رو شل کردم این هم نتیجش . این قدر که روی جنبش سرمایه گذاری کردیم  روی خر سرمایه می ذاشتیم آدم می شد . حالا بشین محمود رو تماشا کن که چه کیفی می کنه با این هدفمندی .

محمود الملک : بابا چرا این قدر شلوغش می کنین ؟ آب رو بریزین همون جاتون که می سوزه !!!

باراک الملوک : تو به آژانس انرژی همایونی گفتی که نیروگاه هسته ای راه می اندازی تا برق تولید کنی یا بمب هسته ای بسازی پدر سوخته ؟ داری برای ما بمب هسته ای می سازی ؟؟!! تو نمی خواهی با ما راه بیایی ؟ می گویم محمود بیا دو کیسه اورانیوم بهت بدم دست از کارات بردار ، سهام عدالت و هدفمندی یارانه ها و کار فرهنگی و انرژی هسته ای و ... همش رو بی خیال

محمود الملک : اون ممه رو لولو برد باراک ! خواب دیدی خیر باشه پدر تو یکی رو هم در میارم با اون وزیر امور خارجت که هی بیانیه و نظریه صادر نکنه .

رئیس اداره زر زنان ، کلینتون کبیر : منو بازی ندین لطفا . مهندس و شیخ به حد کافی تو روحیه من ....

مردیکه شیخ خجالت نمی کشه با یه پاکت ایزی لایف تو دستش اومده جلسه میگه « ننه جون کلاغ من گم شده . کسی ندیده ؟! »

رحیم سپهسالار : من به پیروی از بزرگان کم صحبت خواهم کرد . من هی به محمود الملک می گم قبل از اینکه هدفمندی را اجرا کنیم بیایید اسلام ایرانی را در کل جهان گسترش دهیم بعد ببینیم کی به کی است .

بابا بوش : بـــلــه ، بـــلـــه ، بـــلـــه !!!

بانو نتانیاهو : می گم باراک بیا تحریم ها رو شدید تر بکنیم بلکه این محمود دست برداره .

باراک الملوک : چند لحظه صبر کن ، آهان این هم از این . خـــب تحریم ها شدید تر شد !!

کلینتون کبیر : هی می گم هیچی نگم نمی شه . آخه احمق ها این همه تحریم کردین چی شد مگه ؟ جز اینکه چیز جنبش افتاد روی دوش کوهنورد ؟

داموس الملک : دوش که احوال ستاره ها و کواکب را بررسی می کردم ، دریافتم که وضع جنبش بهبود یافته ، محمود الملک در اجرای هدفمندی ناکام مانده و تحریم ها به نتیجه خواهد انجامید .

بانو نتانیاهو : این همان پیشگویی نیست که برد ما را در جنگ های سی و سه روزه و بیست و دو روزه پیش بینی کرد ؟؟

بابا بوش : بـــلـــه ، بـــلـــه ، بـــــله !!!

باراک الملوک : اگر اجازه بدهید بدهم پدر پدر سوخته اش را در بیاورند .

بانو نتانیاهو : نه ! صبر کن لازممون میشه .

.... و این داستان ادامه دارد

 

پی نوشت :

1- اولا پوزش از بابت تاخیر چند روزه

2- ثانیا تشکرات فراوان از همسنگران طراح عزیز از بابت قبول زحمت طراحی روز اول ذیحجه

3- و ثالثا به زودی خبر های خوشی در راه است ...

 

 

/ 38 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد رسول

با سلام خدمت شما دوست گرامی با مطلب دیگری به روز هستم خوشحال میشم هر چه زودتر تشریف بیاورید. امام علی(ع) می فرمایند: شش چیز خوب است, لیکن در شش کس بهتر است: " عدل خوب است اما در رهبران بهتر , صبر خوب است اما در فقرا بهتر , ورع نیکو است اما در علما بهتر , سخاوت خوب است اما در اغنیا بهتر , توبه خوب است اما در جوان ها بهتر, حیا نیکو است اما در زنان بهتر. " (اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم)

ملیکا

___████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ _______█ اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود ، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . .

بچه مثبت

” پیرهن سیاه، لباس احرام ماست.” متن جدید وبگاه جوان امروز. منتظرتان هستم.

باز باران

حسین علیه السلام ، زنده ی جاویدی ست که هر سال دوباره شهید می شود و همگان را به یاری حق فرا می خواند؟ صدایش را می شنوی؟ لبیک یا حسین [گل] ان شاالله کربلا یاعلی[گل]

بچه مثبت

" سید علی، حسینی است و سپس خامنه ای" متن جدید وبگاه جوان امروز.منتظرتان هستیم.

بچه مثبت(مرتضی)

سلام مه شکن جان هنوز هم فضا غبارآلود است پس همتت را مضاعف کن مه شکن عزیز...!!!!

سید امین(فدایی سید علی)

لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین(ع) است محرم است و نوای یا لیتنی کنت معک سر داده می شود و زیارت عاشورا خوانده می شود اما من زیارت عاشورایم هم ناقص می ماند اگر صد لعن به سران فتنه ی ۸۸ نگویم! که در این کوفه ی دنیا، در این روزگار پر از ننگ، در این وقت پر از رنگ؛ حسین همان حسین است و تو بنگر که یزید کجاست؟ و تو در کدامین سپاهی؟

محمدرسول

با سلام وعرض ادب با مطلب جدید به روز هستم ،ممنون میشم هرچه زودتر تشریف بیاورید امام حسین میفرماید:" کسی در قیامت در امان نیست، مگرکسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشته باشد" (السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین) حضور همیشگی شما باعث افتخار ماست اللهم عجل لولیک الفرج

یلری

خجالت نمی کشید همه چیز رو مسخره فرض می کنید شما با چه اجازه ای از دیالوگ های یک سریال کپی برداری می کنید از خودتان هیچ نو آوری ندارید

عبدالله جاسکی

با سلام . لازم است شما عزیزان بزرگوار کمی بیشتر مطالعه و تحقیق بفرمایید با دوتا کتاب ومجله خواندن و به صرف یادداشتن حروف الفبا ی فارسی که کسی نویسنده نمی شود وشما فکر میکنید شده اید ! ! به جای این خزعبلات بروید طوری از آرمانتان دفاع کنید که هر کسی نتواند به شما گیر بدهد ! درهرحال برای این سرمایه های به هدررفته بسیار نگران وناراحتم .