آشتی رسانه ملی با زیارت عاشورا را خواستاریم ...

دو سالی می شود که نوای خوش زیارت عاشورای "حاج صادق" را از رادیو نمی شنویم .... اول ها فکر می کردیم قرار است از این به بعد صدای دیگر مداحان را بشنویم ...اما... نم نمک کاشف به عمل آمد که نه! مشکل حاج صادق نیست ... خود زیارت عاشوراست....

می گویند برای وحدت بین شیعه و سنی زین پس زیارت عاشورا پخش نخواهد شد!! می گویند شیعه سالهاست که درد دارد ... زجر دارد ... سوز دارد ... خب ... این سوز را در کنج خانه هامان .... دور هم ... دور از بقیه .... به نوا می نشینیم ... دیگر چه نیازی به در بلندگو کردن آن هست؟!!!!

عجب! ... چه دلیل یونسکو پسندی!!!!

شیعه ای که فریاد نمی زند! این همان چیزی نیست که دشمن می خواهد؟ این همان اسلام آمریکایی نیست؟

اولا در استانی مثل خوزستان کلا چند نفر اهل سنت زندگی می کند؟ - البته حتما قبول دارید که وهابی ها را نمی توان اهل سنت تلقی کرد ولذا نمی توان حرفی از وحدت با آنان به میان آورد! پس لطفا آنها را جزو آمار وارد نکنید!-

ثانیا ، اهل سنت حقیقی ایران ، خود از ارادتمندان اهل بیت و به ویژه حضرت ثارالله می باشند و مجلس عزای حسین(ع) را برپا می کنند .... پس .... مصداق لعن زیارت عاشورا نمی باشند.

هم ما شیعیان و هم اهل سنت هر دو خونخواه و عزادار سیدالشهداییم .... و هر دو از ته دل قاتلین دیروز و امروز اباعبدالله را لعنت می دهیم .... پس بهتر است نادانسته و خدای نکرده دانسته بلندگوی مجانی استکبار نشویم و حکمی ندهیم که "قاضی شریح" را روسپید کرده باشیم!

/ 9 نظر / 6 بازدید
یاسر

khobe ama bayad ona ro ham dar nazar gereft dige

بیژن

شما همه تون مثل هم اید . امروز یکی رو تعریف می کنید فردا می زنید تو سرش

به سوی او ....

با متنی جدید به روزم . اگه راست میگی بدون لینک بیا نظرتو بگو

روح الله

سلام داداش عالی بود....

سکوت بارانی

سلام به روز هستم سری به ما بزنید عیدتان شیرین[گل]

سکوت بارانی

سلام[گل] بهارتان مبارک[گل] سال نو پر برکت[گل] با غزلی به روز هستم[گل] به خانه دلم دعوتید[بدرود]

منتظران

سلام. خوشحال میشیم به ولاگ ماهم یه سری بزنید.