آماده Take off باش

آماده باش

آماده باش برای پرواز ، آماده باش برای Take off  ، داری به اوجش نزدیک می شوی ، آماده باش برای شب نشینی با خدا ، آماده باش برای استشمام نسیم خوش قدر .

آماده ام خدا ، یعنی دارم آماده می شوم ، آماده می شوم تا بیایم ، در راهم ، چند قدمی بیش نمانده ، چند ایستگاهی بیش نمانده تا برسم به قله ی ماه .

این طوری که نمی شود پرواز کرد ، بار سنگین ، هوا ابری ، جو نا مساعد ، نه ... نه . این طوری نمی شود ، باید کاری کرد ، باید قدمی برداشت ، باید خود را Edit   کرد . باید از ریشه زد هر چه مانع این پرواز می شود . فقط قبل از حرکت می خواهم ترمزم را برداری ، این راه ترمز نمی خواهد ، می خواهم ترمزم را برداری تا نتوانم ترمز کنم ، نتوانم بایستم ، می خواهم فقط بیایم . خودت گفتی از تو حرکت از من برکت ، حرکت را شروع کرده ام . این چند صباح منتهی به قدر وقت سرعت گرفتن است انگار فرشته ها هم آمده اند بگویند : "Please Get Speed  " .

فرصتی بیش باقی نمانده تا قدر ، قدری که با همه ی عظمتش می آید تا قدرش بدانیم . اگر بارم را تخلیه نکنم ، جلوی پروازم را خواهد گرفت ، باید کاری کنم ، همتی باید تا راحت بگویم " بک یا الله " تا با خیال آسوده بگویم " بالحسین " تا از ته دل بگویم " بعلی بن موسی " تا ناله سر کنم " بالحجه "

آری من از حالا تمرین می کنم . از همین الآن ، اما هر چقدر هم تمرین کنم نمی توانم راحت بگویم " بالحسین " . حسین (ع) که راحتی ندید تا من بخواهم راحت به نامش قسم دهم ، بایستی با زجر و ناله صدایش بزنم ، از الآن که به فکر زیارت بهشتش هستم تمرین می کنم که خواهم گفت " بعلی بن موسی " ولی خیلی وقت است که خدا را با " بالحجه " صدایش می زنم . تمرین کمتر می خواهد ، عادت کرده دلم ، عادت کرده اعضا و جوارحم به صدا زدنش ، عادت کرده ام.

به فکرش هستم ، چون به فکرم است . به سویش شتابان می روم چون او نیز شتابان می آید ، گویا او نیز خود را آماده می کند ، آخر او قدر است ، قدر را جز قدر دانستن ؟!

 

 

/ 90 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بینوایان

سلااااااااااااام هوبی نیما جان نیستت[عصبانی]

farzad-mmp

baaaaaaaaaah salam nima chox gozal ali bud mamnoon

بچه مثبت

با « ... آنگاه بخشیده شدم» به روزم.ممنون میشم بهم سر بزنید.

بچه مثبت

نیما جان هفته بعد امروز تو حرم آقا هستیم قربون آقام که چه زود حاجتارو میدم.

جوان امروز

سلام خیلی نامردید دارین میرین زیارت منو نمی برین [عصبانی][عصبانی] التماس دعا[قلب][قلب]

کاوه7

با سلام وبلاگ خوبی داشتید ممنون که از وبلاگ من دیدن کردید

آب حیات

سلام. ممنونم که به وبلاگم سر زدی. خوشحال میشم بازم ببینمت به امید دیدار

آب حیات

سلام. ممنونم که به وبلاگم سر زدی. خوشحال میشم بازم ببینمت به امید دیدار