شاید اول محرمی باشد که موتورهای جست و جو گر فضای سایبر پرچم سیاه اباعبدالله را در صفحه اول خود می بینند، ولو به بهانه خبر ( حمله دانشجویان ایرانی به سفارت انگلیس )

وقتی این خبر را شنیرم ، کلی کیف کردم . این است عرق جمهوری اسلامی ! دانشجوی جمهوری اسلامی باشی و پی اهداف جمهوری اسلامی را نگیری مدیونی به خون شهدا . اگر اجتماع دانشجویان مقابل سفارت نبود ، شاید الآن هم روباه پیر داشت برای ما نقشه براندازی می کشید و قاه قاه به ریشمان می خندید . اما حلاوت سایبری شدن پرچم سیاه حسین (ع) می ارزد به زهر تهمتی که به صاحبان آن عَلَم می زنند. بگذار بگویند با اتوبوس دانشجو آورده بودند . آری این دانشجویان با اتوبوس آمده بودند دم در سفارتخانه اما می دانی با کدام اتوبوس ؟ اتوبوسی که پدران همین دانشجویان را برد جبهه . اتوبوسی که نه ضد گلوله بود ، نه شیشه هایش دودی ، نه فرمانش هیدرولیک بود و نه سقف متحرک داشت ! آمریکا از همین اتوبوس است که می ترسد . زیر لاستیک بدون عاج این اتوبوس هنوز هم دارد استخوان های آمریکا خرد می شود .

بگذار بگویند ساندیس عامل تجمع جلوی سفارت !!! به کوری چشم BBC  فارسی اعتراف می کنیم و افتخار که حکومت به ما ساندیس داد. اما نی اش را درون ساندیس نکردیم،فرو کردیم در چشم رئیس جمهور آمریکا ! نی ساندیس را هنوز هم نگه داشته ایم تا در روضه علی اصغر در آن بدمیم . با همین نی از حرمله انتقام میگیریم .

بگذار هر چه می خواهند بگویند ! علی نماز شبش هم قضا نشده بود اما وقتی کشته شد ، گفتند مگر علی هم نماز می خواند ؟ ستون دین ما نماز ابن ملجم نیست . ستون دین ما آن نمازی است که سیدالشهدا خواند در ظهر عاشورا و به ازای هر کلمه نماز یک تیر خورد . وگرنه ابن ملجم هم زیاد نماز می خواند اما قبله اش ولایت نبود ، قطام بود . در نماز ابی عبدالله خم ابروی یار در یاد آمد و در نماز ابن ملجم ، کرشمه دختر اغیار !!!

بگذار هر چه می خواهند بگویند . صدای هلهله سپاه عمرسعد را میشنوی ؟؟ برو بر روی بلندی بایست ، همان جایی که عمه ی سادات ایستاد ، بالای تل و در میان گرد و غبار به هوا برخاسته ی صحنه ی نبرد چشمانت را فقط به گودی قتلگاه بدوز ...

شنیدیم رئیس مجلس از همین دانشجویان تشکر و قدردانی کرد ! گفت که اقدامات وزارت امور خارجه در راستای رعایت حقوق بین الملل بود . چه خوب که همه حقوق بین الملل را رعایت می کنند . می گویم حیف عاشورا هزار و چهارصد سال پیش اتفاق افتاد وگرنه شمر هم امروز به رعایت حقوق قوانین ملزم بود .  شاید گلوی شش ماهه پاره نمی شد . اما نه این شمری که من میشناسم و این تعریفی که از حقوق بین الملل برمی آید ، با حق وتو به بندهای آن تبصره ای اضافه می کرد که در آن آزاد بود کشتن ولی خدا ، استفاده از تیر سه شعبه ، غارت اموال ، اسارت اهل بیت ، سوزاندن خیمه ها ، پاره کردن گوش ، بریدن ... هان دارم روضه می خوانم . از نوع مکشوف ! حال که پرچم مولایمان به خون سایبر آغشته گشته ، بگذار مصیبتش هم به گوش جهانیان برسد :                الا یا اهل العالم ! قُتل الحسین بکربلا عطشانا